Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1
775 647 349
Drobečková navigace

Hlavní stránka > Prodej zemědělské techniky > Krmné míchací vozy Trioliet > Samochodný míchací vůz TRIOTRAC

TRIOTRAC (1700, 2000, 2400) - Samochodný krmný míchací vůz 

Tento stroj od firmy Trioliet je určen pro cílovou skupinu zemědělských podniků s velkým počtem chovaného skotu, které chtějí krmit přesným a efektivním způsobem. Triotrac je dodáván ve třech různých provedeních dle obsahu míchací vany a to 17, 20, 24 m3.

 

 Stříbrná medaile - Agritechnica 07Triotrac získal ocenění v podobě stříbrné medaile na podzimní výstavě Agritechnica 07 konané v německém Hannoveru. Porota složená z odborníků DLG (Německá zemědělská společnost) ocenila přínos tohoto stroje v podobě inovačního systému nakládání.

 

Triotrac_013.jpgUnikátní systém nakládání je řešen pomocí rámu s integrovaným řezacím štítem a širokým dopravníkovým pásem (2 m). Materiál je řezacím štítem oddělen a za pomocí odmítacího válce samovolně padá na rychlootáčkový dopravní pás s rychlostí až 2 m/s, kterým je materiál transportován do míchací vany. Rychlost pásu je plynule regulovatelná. Tímto způsobem může být velmi přesně a rychle naložen jakýkoliv materiál, včetně balíků (hranatých – válcových), volně loženého sena či slámy a dalších krmných komponentů.

Míchací vanaMíchací a dávkovací systém je známý z dvoušnekového provedení krmných vozů od Triolietu s integrovaným systémem „Horizontal Flow". Příčným dopravníkovým pásem umístěným na přední straně míchací vany může být krmivo vyskladňeno na pravou nebo levou stanu. Množství krmiva a vzdálenost zakrmování lze nastavit velmi přesně a plynule pomocí hradítka, popřípadě změnou rychlosti příčného dopravníkového pásu.Hydrostatický pojezd pohání primárně zadní nápravu. Ve standardním provedení je dodávána nápravová i mezinápravová uzávěrka. Díky reverzní převodovce disponuje stroj dvěma rychlostními rozsahy. Při pracovních operacích dosahuje stroj rychlosti 0 – 13 km/h a při přepravě po silnicích 0 – 40 km/h. Jak hydraulicky řízená přední náprava, tak i hydrostaticky poháněná zadní náprava jsou odpružené a hydraulicky brzděné. Na přání je možné stroj vybavit také zadní řiditelnou nápravou.

 

Sériově je samochodný míchací vůz TRIOTRAC dodáván s:

 • Řezný rám ve tvaru U s integrovaným dávkovacím (odmítacím) válcem, teleskopické rameno2000 VL_web.jpg
 • Míchací vana s dvěma míchacími šneky
 • Hydrostaticky poháněný míchací šnek s plynulou regulací rychlosti 
 • Hydrostatický pohon a řízení přední i zadní nápravy 
 • 1,85 m široký dopravník s plynule regulovatelnou rychlostí (do 2m/s)
 • Vyprazdňovací příčně uložený dopravník s plynulou regulací rychlosti uložený na přední straně míchací vany umožňuje zakládání krmiva na levou či pravou stranu 
 • Hydraulicky řízená a odpružená přední náprava 
 •  Hydrostaticky poháněná a odpružená zadní náprava
 • Hydraulicky posuvná kabina
 • Motor turbodiesel (JCB)
     • 4 - válec  → 120 kW (163 PS)
 •  Programovatelná váha s vážícím indikátorem TRIOTRONIC 7600T (barevný dotykový display) 

Prospekt ke stažení: 1.  prospekt DE      2.  prospekt CZ