Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1
775 647 349
Drobečková navigace

Hlavní stránka > Tatra > Nové vozy TATRA > Tatra traktor 6x6 + univerzální velkoobjemová nástavba (22 m3)

Tatra traktor 6x6 + univerzální velkoobjemová nástavba (22 m3)Universální velkoobjemová nástavba na TATRA traktor 6x6 s největším objemem na trhu.

Nástavba se skládá z Universální korby pro přepravu zrnin o objemu 22 m3 ( řepka ,mák, obiloviny ,luskoviny aj. - precizní utěsnění ). Zde je dodáno sklápěné do boku ( po směru jízdy vlevo) a do zadní části korby. Boční sklápění je s otvíratelnou spodní částí bočnice - odklonění materiálu mimo pojezd pneumatik. Zadní sklápění s možností zadního otvoru s hradítkem a žebříku na manipulaci. Součástí dodávky je plachtování této Universální korby pro přepravu zrnin.

Druhá nástavba je namontována na základ této Universální korby a jsou zde namontovány nástavky a zadní velkoobjemové čelo. Takto dokompletovaná nástavba je určená pro odvoz senáží , siláží, GPS obilovin  případně štěpky aj. Objem této korby je až 33 m3. Je to největší objem na přepravu těchto komodit na trhu.

tatra traktor 6x6 univerzální nástavba_01.jpg tatra traktor 6x6 univerzální nástavba_02.jpg tatra traktor 6x6 univerzální nástavba_03.jpg tatra traktor 6x6 univerzální nástavba_04.jpg

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.