Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1
775 647 349
Drobečková navigace

Hlavní stránka > Prodej zemědělské techniky > Krmné míchací vozy Trioliet > Automatická krmná linka

TRIOMATIC - krmný robot

Triomatic_02.png

Nejmodernějším řešením krmení skotu je použití automatické krmné linky (AKL). Tato technologie krmení je určena pro podniky, které mají velkou koncentraci chovaných zvířat na jednom místě. Krmení AKL vyžaduje jen minimální náklady na pracovní sílu při vysoké výkonnosti, přesnosti a kvalitě krmné dávky.Firma Trioliet přichází na trh se systémem TRIOMATIC T10-T40 založeném na prověřených technických řešeních.

  • T10 - samostatný krmný robot (zavěšený na nosné kolejnici)
  • T15 - samostatný krmný robot (volně pojíždějící po stáji na kolech)
  • T20/25 - krmný robot spolupracující se stacionární míchárnou krmiva
  • T3035 - krmný robot spolupracující se zásobníky krmiva
  • T40/45 - krmný robot, zásobníky krmiva, nožové oddělení krmných komponentů

 

Základem automatické krmné linky TRIOMATIC od Triolietu jsou prakticky 3 části. První z nich je zásobní část, kterou tvoří soustava zásobníků s posuvným dne, kde jsou uloženy bloky jednotlivých komponentů krmiva.

Získaná ocenění:

Zlatá medaile TRIOMATIC T30

Zlatá medaile za vystavovaný exponát TRIOMATIC T30.

Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky pořádaná v Brně od 27. do 30.6.2013  . 

 

Zlatá medaile Grand Prix Techagro 2014 za automatickou krmnou linku TRIOMATIC  T40

 Mezinárodní výstava zemědělské a hospodářské techniky Techagro 2014

řezací ústrojí

 

Druhou část linky tvoří řezný systém založený na ověřeném řešení dvou protiběžných břitů. Tento způsob oddělování jednotlivých komponentů zajišťuje minimální narušení bloku sena, siláže či senáže a tím je zamezeno znehodnocení krmiva.

Triomatic T10 Robot (26)_web.jpgTřetí částí AKL je malý míchací vůz s dvěma vertikálními šneky (krmící robot) , který je zavěšen na vysuté dráze pod střechou stáje (T10) nebo volně pojíždí po podlaze stáje (T15). Ten míchá jednotlivé komponenty krmné dávky dopravené do robota pásovými dopravníky od řezacího ústrojí. Po krátkém zamíchání je krmná dávka robotem dopravena a vyskladněna  na požadované místo ve stáji. Samotný krmící robot se pohybuje po stáji zcela nezávisle pomocí elektromotorů.

Celý proces krmení je řízen a kontrolován centrální řídící jednotkou, do které může obsluha jednoduše zadávat pokyny prostřednictvým přehledné dotykové obrazovky. AKL je sestavována přesně "na míru" každému zákazníkovi. Nejvhodnějším řešením je počítat se začleněním AKL již v projektu při návrhu nové stáje. Celý systém však lze aplikovat i do stájí starších. Zde se však musí počítat s nutnou přestavbou stáje.

Prospekt ke stažení: 1.   2.  

Pro bližší informace o tomto systému krmení nás kontaktujte na info@triol.cz nebo na tel.: +420 774 647 376
 TRIOMATIC - Video

Triomatic T15

Triomatic T30, T35

 Triomatic T40